Od 3 miesięcy przyjmuję tabletki antykoncepcyjne.

Od 3 miesięcy przyjmuję tabletki antykoncepcyjne. Po odstawieniu na 7 dni dostałam okres który trwał tylko 2 dni. Czy coś jest nie tak?
Wszystko jest w porządku. Przy stosowaniu antykoncepcji hormonalnej nie występuje "normalny" okres, tylko krwawienie z odstawienia. Jest ono z reguły mniej obfite niż normalne miesiączki.
Dzień dobry,
Jest to całkiem możliwe podczas stosowania antykoncepcji hormonalnej. Krwawienie może być mniej obfite, skąpe i krótkie. Po pierwszych trzech miesiącach od wdrożenia nowego leku hormonalnego warto umówić wizytę u lekarza, który je zlecił i omówić ewentualne wątpliwości przed przedłużeniem, bądź zmianą stosowanej metody.
Z tego co Pani opisuje to wszystko jest ok.
Wszystko jest całkowicie ok, warto jednak umówić się na wizytę ginekologiczną celem kontroli narządu rodnego.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3588
Pytań zadanych
przez pacjentów
8553
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi