Od 3 miesięcy przyjmuję tabletki antykoncepcyjne.

Od 3 miesięcy przyjmuję tabletki antykoncepcyjne. Po odstawieniu na 7 dni dostałam okres który trwał tylko 2 dni. Czy coś jest nie tak?
Wszystko jest w porządku. Przy stosowaniu antykoncepcji hormonalnej nie występuje "normalny" okres, tylko krwawienie z odstawienia. Jest ono z reguły mniej obfite niż normalne miesiączki.
Dzień dobry,
Jest to całkiem możliwe podczas stosowania antykoncepcji hormonalnej. Krwawienie może być mniej obfite, skąpe i krótkie. Po pierwszych trzech miesiącach od wdrożenia nowego leku hormonalnego warto umówić wizytę u lekarza, który je zlecił i omówić ewentualne wątpliwości przed przedłużeniem, bądź zmianą stosowanej metody.
Z tego co Pani opisuje to wszystko jest ok.
Wszystko jest całkowicie ok, warto jednak umówić się na wizytę ginekologiczną celem kontroli narządu rodnego.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5903
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi