Obrzęk po uszkodzeniu nie schodzi. Na co zwracać uwagę monitorując miejsce wbicia?

W niedzielę coś mnie ugryzło bądź w coś wdepnęłam (sama nie wiem, ale coś wyciągałam ze stopy, może oset, może żądło). W poniedziałek stopa spuchła od spodu, więc się wystraszyłam i udałam się do szpitala na sprawdzenie. Miałam RTG, w stopie nic nie ma, lekarz ją obejrzał, igłą sprawdził, czy w "rance" nic nie zostało i niby jest ok. Dzisiaj stopa nadal jest spuchnięta, obrzęk jest taki twardy i bardzo swędzi. Czy powinnam się martwić? Czy zwracać uwagę na coś szczególnego? Czy opuchlizna zejdzie w ciągu kilku dni? Nie chcę jeździć do szpitala na kontrole i blokować miejsca, jeżeli to nic poważnego, ale wolę się upewnić.

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3555
Pytań zadanych
przez pacjentów
8512
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

99
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi