Obrzęk po uszkodzeniu nie schodzi. Na co zwracać uwagę monitorując miejsce wbicia?

W niedzielę coś mnie ugryzło bądź w coś wdepnęłam (sama nie wiem, ale coś wyciągałam ze stopy, może oset, może żądło). W poniedziałek stopa spuchła od spodu, więc się wystraszyłam i udałam się do szpitala na sprawdzenie. Miałam RTG, w stopie nic nie ma, lekarz ją obejrzał, igłą sprawdził, czy w "rance" nic nie zostało i niby jest ok. Dzisiaj stopa nadal jest spuchnięta, obrzęk jest taki twardy i bardzo swędzi. Czy powinnam się martwić? Czy zwracać uwagę na coś szczególnego? Czy opuchlizna zejdzie w ciągu kilku dni? Nie chcę jeździć do szpitala na kontrole i blokować miejsca, jeżeli to nic poważnego, ale wolę się upewnić.

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2403
Pytań zadanych
przez pacjentów
5858
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi