Obite nadnercze, spuchnięty brzuch i nogi

Uderzyłam się w lewy bok pomiędzy żebrami o róg szafki. Byłam na pogotowiu - dostałam tylko zastrzyk, lekarz powiedział, że nadnercze obite. Ból niesamowity, mija 5 dzień i puchnie mi brzuch oraz mam obrzęk na nogach. Dużo pije płynów i biorę tabletki przeciwbólowe. Nie wiem co mam robić, do lekarza ciężko się dostać.
Proszę pojechać na najbliższy SOR.
Proszę zgłosić się na SOR, lub pilnie na badanie stacjonarne do swojego lekarza rodzinnego.
Proszę udać się na SOR.
należy poszerzyć diagnostykę
Jeżeli dolegliwości nie ustępują należy wrócić na SOR i pogłębić diagnostykę.
Nasilające się dolegliwości po urazie wymagają pogłębionej diagnostyki.
Prosze pojechac do szpitala
Należy pilnie zgłosić się do lekarza.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2786
Pytań zadanych
przez pacjentów
6961
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi