Nocne poty - jaki specjalista może pomóc?

Borykam się z tym problem już kilka miesięcy (3 miesięcy, jak nie dłużej). Nocne poty - strasznie się pocę, już nie wiem co mi dolega i w jaki sposób mam sobie z tym poradzić. Jest to bardzo męczące. Budzę się w nocy cała zalana potem. Do tego są to zimne poty. Muszę się przebierać. Proszę o pomoc w tej sprawie, do jakiego specjalisty mam się udać? Wyniki badań morfologia: LYM % 21,4 (25.00 - 50.00) - BAS % 0.2 ( 0.0 - 0.1) + OB w normie i reszta wyników morfologii również.
Celem postawienia diagnozy - choćby wstępnej należy skontaktować się z lekarzem rodzinnym / internistą, który podczas konsultacji szczegółowo zbierze wywiad, ewentualnie skieruje na dodatkowe badania i przepisze niezbędne leki. Aby zinterpretować wyniki morfologii krwi niezbędna jest znajomość wszystkich parametrów, a nie tylko wybiórczo.
Należy zgłosić się do lekarza rodzinnego.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1267
Pytań zadanych
przez pacjentów
4302
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

62
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi