Nietypowa miesiączka - co to może oznaczać?

Witam, moja ostatnia miesiączka była 7.10 do 13.10, zazwyczaj mam regularną. Tylko tym razem było inaczej: krwawienia dostałam 1.11, a 3 dni wcześniej miałam mocne bóle podbrzusza i brzucha oraz zawroty głowy. 1.11 najpierw zaczęło mocno boleć podbrzusze i miałam skurcze, a parę sekund później dostałam krwawienia nieco silnego, krew była ciemna i były też strzępy krwi. Krwawienie trwało do 6.11, a kochaliśmy się kilkakrotnie do końca. Co to może oznaczać?
Dzień dobry,
Przyczyn zaburzeń miesiączkowania może być wiele. Warto umówić wizytę ginekologiczną i omówić ten problem podczas badania i usg. Warto też wykonać test ciążowy celem wykluczenia bądź potwierdzenia ciąży.
Należy zgłosić się do ginekologa.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5903
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi