Nietypowa miesiączka - co to może oznaczać?

Witam, moja ostatnia miesiączka była 7.10 do 13.10, zazwyczaj mam regularną. Tylko tym razem było inaczej: krwawienia dostałam 1.11, a 3 dni wcześniej miałam mocne bóle podbrzusza i brzucha oraz zawroty głowy. 1.11 najpierw zaczęło mocno boleć podbrzusze i miałam skurcze, a parę sekund później dostałam krwawienia nieco silnego, krew była ciemna i były też strzępy krwi. Krwawienie trwało do 6.11, a kochaliśmy się kilkakrotnie do końca. Co to może oznaczać?
Dzień dobry,
Przyczyn zaburzeń miesiączkowania może być wiele. Warto umówić wizytę ginekologiczną i omówić ten problem podczas badania i usg. Warto też wykonać test ciążowy celem wykluczenia bądź potwierdzenia ciąży.
Należy zgłosić się do ginekologa.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3588
Pytań zadanych
przez pacjentów
8553
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi