Nieregularne krwawienie miesiączkowe

Wyjechałam za granice i zaraz w pierwszym tygodniu dostałam okres, ale był bardzo skąpy trwał mniej więcej 4 dni. Teraz 30 sierpnia dostałam dalej okresu, ale jest bardziej obfity. Czym może być to spowodowane?

Zmiana środowiska, pracy itp. może powodować zaburzenia miesiączkowania. Niemniej jednak
jeśli w ciągu dwóch/trzech miesięcy sytuacja się nie unormuje to należy skontaktować się z lekarzem.
Jest bardzo wiele przyczyn zaburzeń miesiączkowania i ustalenie która jest powodem Pani dolegliwości wymaga konsultacji, badania ginekologicznego i ultrasonograficznego i niejednokrotnie poszerzenia diagnostyki o badania laboratoryjne. Jeśli dolegliwości będą się utrzymywały proszę zgłosić się do lekarza.
Jeżeli w ciągu najbliższych cykli sytuacja się nie unormuje, to należy skontaktować się z ginekologiem.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3579
Pytań zadanych
przez pacjentów
8548
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi