Nieregularna miesiączka. Co może być przyczyną?

Dostałam miesiączkę w 22 dniu cyklu, w zeszłym miesiącu w 16 dniu cyklu, a 2 miesiące temu w 35 dniu cyklu. Widać zdecydowana nieregularność, która jest uciążliwa. Wcześniej robiłam badanie poziom hormonów tarczycy, raz wyszły zaniżone, drugi raz normalnie. Czy to może być przypuszczenie o dysfunkcje tarczycy, niedoczynność? Czy powinnam zrobić ponowne badanie poziomu hormonów z krwi, czy to może być za wysoka prolaktyna? Niskie TSH, torbiele na jajnikach były stwierdzone wcześniej. Stosowałam antykoncepcje Jasmin przez 2 lata po odstawieniu zaczęłam mieć krótkie okresy 24-25dni lub 35 dni. Bardzo proszę o wskazówki i poradę.
Dzień dobry,
Wszystkie wspomniane przez Panią przyczyny mogą skutkować nieregularnymi miesiączkami. Proszę umówić wizytę ginekologiczną podczas której lekarz zbierze dokładny wywiad i zaleci dalszą diagnostykę. Proszę wziąć ze sobą dotychczasową dokumentację medyczną.
Należy pogłębić diagnostykę i umówić sie do ginekologa.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3588
Pytań zadanych
przez pacjentów
8553
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi