Niepokojące wyniki badań u córki - czy to coś poważnego?

Witam. Córka w wieku 6miesiecy miała pkt w granicy 900, stopniowo spadało. Teraz ma 3 lata i plt utrzymuje się w granicy 550 przy normie laboratorium 490. Bardzoj się martwię. Pediatra mówi, że może taka jej uroda. Zwiększone eonzynofile norma do 6, córeczka ma8.30. liczba niedojrzałych granulocytów 0.04 norma 0.03, limfocyty 8, plytkokryt 0.5 norma 0.39 MCv 87.9 norma do 87. Bardziej się przejmuje, że to coś poważnego że szpikiem. Prosze o pomoc

Zapraszam na konsultacje, należy poszerzyć wywiad choroby następnie wytłumaczę dokładnie wytyczne postępowania - specjalista medycyny rodzinnej lekarz Jakub Woźniak
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Pediatra w Warszawie Pediatra w Katowicach Pediatra w Bielsku-Białej Pediatra w Dąbrowie Górniczej Pediatra w Gliwicach Pediatra w Krakowie Pediatra we Wrocławiu Pediatra w Poznaniu

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
4507
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
12249
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+114
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta e‑Recepta L4 L4 Psycholog Psycholog Zdrowie A-Z Zdrowie A-Z