Niepokojące krwawienie przed spodziewaną miesiączką - jaka może być jego przyczyna?

Dzień dobry, mam 27 lat. Mam cykle ok 27 dniowe. W ciągu ostatnich 2 miesięcy nie współżyłam, jednak 2 dni przed spodziewana miesiączka pojawiło się u mnie krwawienie. Wydzielina była brazowo-czerwona. Trwało to ok 1 dzień. Wykonałam nawet test ciążowy, ale wyszedł z wynikiem ujemnym. Ostatnio postanowiłam zrzucić 4 nadprogramowe kilogramy. Normalnie ważę ok 45 kg, a teraz 49kg. Czy ta słaba miesiączka może być wynikiem ćwiczen i diety? Dodam tylko, że przed okresem miałam typowe dla mnie objawy, tj. Powiększone, bolące piersi, rozdrażnienie, ból pleców itd.

Proszę wykonać badania okresowe u ginekologa.
Tego typu objawy mogą być wariantem normy.
Zaburzenia rytmu miesiączkowania, w szczególności, gdy towarzyszą im inne objawy sugerują poszerzenie diagnostyki w pierwszej kolejności o badanie usg ginekologiczne. Proszę umówić konsultację ginekologiczną z możliwością badania usg. Podczas konsultacji specjalista rozważy ewentualną dalszą diagnostykę laboratoryjną.
Wskazana wizyta kontrolna u ginekologa, stacjonarna, z wykonaniem badania fizykalnego i usg ginekologicznego.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Ginekolog w Warszawie Ginekolog w Krakowie Ginekolog w Dąbrowie Górniczej Ginekolog w Katowicach Ginekolog w Bielsku-Białej Ginekolog w Gdańsku Ginekolog w Poznaniu Ginekolog w Lublinie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
3892
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
9924
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+105
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi