Nieplanowana ciąża - z kim się skonsultować?

Ciąża 2-4 tydzień, nie wiem dokładnie. Wiek i stan zdrowia nie pozwalają. Potrzebuję konsultacji jak załatwić sprawę. Nie chcę brać "jakichś" tabletek z netu...
potrzebna konsultacja ginekologiczna
Dzień dobry,
Aktualny stan prawny w Polsce dopuszcze przerwanie ciąży w określonych w ustawie przypadkach, w tym ze względu na stan zdrowia matki. Proszę umówić wizytę u ginekologa. Może być konieczne dostarczenie dokumentacji odnośnie Pani stanu zdrowia.
Według obowiązującego w Polsce stanu prawnego nie ma możliwości zakończenia ciąży "na życzenie". Wyjątkiem jest m.in. zagrożenie życia matki, wskazana wizyta u giekologa.
W Polsce aborcja na życzenie jest zabroniona. Wyjątek stanowi m.in. sytuacja, w której ciąża zagraża życiu lub zdrowiu kobiety ciężarnej. Proszę udać się na wizytę stacjonarną do ginekologa.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2396
Pytań zadanych
przez pacjentów
5825
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi