Nasilający się ból stopy po urazie - u jakiego specjalisty najlepiej umówić wizytę?

Od kilku tygodni boli mnie stopa (wierzch stopy). Podejrzewam, że wynika to z tego, że spadło mi na nią krzesło, pojawiła się opuchlizna. Na początku był to lekki dyskomfort, a teraz utrudnia mi to normalne chodzenie. Największy ból występuje rano po wstaniu albo po dłuższej przerwie w chodzeniu (czasami po kilku minutach chodzenia ustępuje, a czasami się pogarsza). Stopa boli najczęściej przy zgięciu grzbietowym/opuszczaniu palców w dół, po przejechaniu ręką wzdłuż stopy, a nie przy samym ucisku. Od kilku dni ból promieniuje wyżej w stronę piszczela. Czy w tej sytuacji neurolog będzie odpowiednim wyborem czy powinnam udać się do innego specjalisty?

Brak odpowiedzi

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Ortopeda we Wrocławiu Ortopeda w Dąbrowie Górniczej Ortopeda w Katowicach Ortopeda w Gliwicach Internista w Dąbrowie Górniczej Internista w Katowicach Internista w Bielsku-Białej Ortopeda w Bielsku-Białej

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
4533
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
12264
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+114
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta e‑Recepta L4 L4 Psycholog Psycholog Zdrowie A-Z Zdrowie A-Z