Napletek u dziecka przyklejony koło wędzidełka, co robić?

Syn ma 5,5 roku. Jego napletek jest jakby częściowo przyklejony koło wędzidełka. Syn nie ma problemu z oddawaniem moczu, nie miewa też stanów zapalnych. Cała resztę można zsunąć i umyć. Ostatnio miał zabieg na wnętrostwo. Tak się na nim skupiłam że zapomniałam powiedzieć o tym problemie. Teraz mam do siebie pretensje. Ale też nie narażała bym go na podwójny ból. Na pewno powiem o tym przy okazji kontroli. Ale co można zrobić w tej sytuacji, czy znowu czeka go jakiś zabieg?

Brak odpowiedzi

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Pediatra w Warszawie Pediatra w Poznaniu Pediatra w Bielsku-Białej Pediatra we Wrocławiu Pediatra w Dąbrowie Górniczej Pediatra w Katowicach Pediatra w Krakowie Pediatra w Białymstoku

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
3832
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
9276
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+103
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi