Napletek u dziecka przyklejony koło wędzidełka, co robić?

Syn ma 5,5 roku. Jego napletek jest jakby częściowo przyklejony koło wędzidełka. Syn nie ma problemu z oddawaniem moczu, nie miewa też stanów zapalnych. Cała resztę można zsunąć i umyć. Ostatnio miał zabieg na wnętrostwo. Tak się na nim skupiłam że zapomniałam powiedzieć o tym problemie. Teraz mam do siebie pretensje. Ale też nie narażała bym go na podwójny ból. Na pewno powiem o tym przy okazji kontroli. Ale co można zrobić w tej sytuacji, czy znowu czeka go jakiś zabieg?

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2413
Pytań zadanych
przez pacjentów
5970
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi