Moja skóra od pół roku coraz bardziej żółknie

Od prawie roku skóra całego mojego ciała coraz bardziej żółknie. Nie mam żółtaczki ani nie spożywam dużo karotenu. Wszystkie wyniki ok - bilirubina (całkowita, sprzężona, niesprzężona), usg, morfologia, żelazo, wchłanianie żelaza, ferrytyna, kortyzol, witamina B, hormony tarczycy. Wszystko idealnie. Lekarze odsyłają mnie od jednego do drugiego. Wszyscy rozkładają ręce. Byłam już u internisty, gastrologa, endokrynologa, hematologa. Sugerują dermatologa i biopsję skóry, żeby zobaczyć co się pod nią odkłada. Będę wdzięczna za każdą wskazówkę, bo naprawdę nie wiem już w którym kierunku iść i gdzie szukać pomocy.

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2396
Pytań zadanych
przez pacjentów
5825
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi