Moja skóra od pół roku coraz bardziej żółknie

Od prawie roku skóra całego mojego ciała coraz bardziej żółknie. Nie mam żółtaczki ani nie spożywam dużo karotenu. Wszystkie wyniki ok - bilirubina (całkowita, sprzężona, niesprzężona), usg, morfologia, żelazo, wchłanianie żelaza, ferrytyna, kortyzol, witamina B, hormony tarczycy. Wszystko idealnie. Lekarze odsyłają mnie od jednego do drugiego. Wszyscy rozkładają ręce. Byłam już u internisty, gastrologa, endokrynologa, hematologa. Sugerują dermatologa i biopsję skóry, żeby zobaczyć co się pod nią odkłada. Będę wdzięczna za każdą wskazówkę, bo naprawdę nie wiem już w którym kierunku iść i gdzie szukać pomocy.

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3563
Pytań zadanych
przez pacjentów
8531
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

99
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi