Mój narzeczony wpada w ciąg alkoholowy.

Witam serdecznie mam problem niestety mój narzeczony ma dni gdzie wpada w ciąg alkoholowy podczas kłótni wyrzuca mi rzeczy z szafy oraz to co najważniejsze zabiera mi leki i już mi ich nie oddaje zwłaszcza że medikinet który zażywa moja córka jest dla mnie bardzo ważny mówiłam mu ze to leki ścisłego zarachowania a on sobie nic z tego nie robi i mówi że go nie interesuje że mogę mieć kłopoty i że przynajmniej życie mnie czegoś nauczy lekarz poz i psychiatra wypisywali mi leki ale powiedziałam o swoim problemie teraz realizuje ten lek na 100 procent chociaż że boję się konsekwencji wczoraj wykupiłem znowu lek i znowu go nie mam co mam teraz zrobić boję się że mogę mieć kłopoty jestem w kropce.

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3588
Pytań zadanych
przez pacjentów
8553
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi