Mój narzeczony wpada w ciąg alkoholowy.

Witam serdecznie mam problem niestety mój narzeczony ma dni gdzie wpada w ciąg alkoholowy podczas kłótni wyrzuca mi rzeczy z szafy oraz to co najważniejsze zabiera mi leki i już mi ich nie oddaje zwłaszcza że medikinet który zażywa moja córka jest dla mnie bardzo ważny mówiłam mu ze to leki ścisłego zarachowania a on sobie nic z tego nie robi i mówi że go nie interesuje że mogę mieć kłopoty i że przynajmniej życie mnie czegoś nauczy lekarz poz i psychiatra wypisywali mi leki ale powiedziałam o swoim problemie teraz realizuje ten lek na 100 procent chociaż że boję się konsekwencji wczoraj wykupiłem znowu lek i znowu go nie mam co mam teraz zrobić boję się że mogę mieć kłopoty jestem w kropce.

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5903
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi