Miesiączka co 2 miesiące, a staramy się o dziecko. Czy to problem? Dlaczego tak się dzieje?

Mam 26 lat, mój syn ma rok. 8-12 miesięcy karmiłam piersią, po roku mały już nie chciał. Staramy się z partnerem o drugie dziecko, lecz mam problem ponieważ miesiączka występuje u mnie co 2 miesiące. Niestety teraz ciężko jest się dostać do ginekologa, proszę o poradę dlaczego tak jest.
Dzień dobry,
Istotne jest czy miesiączka również przed ciążą występowała nieregularnie, czy długo się już Pani stara o ciążą i jak wyglądały starania w pierwszej ciąży. Leczenie zaburzeń płodności i poradnictwo prokreacyjne wymagać może szerszej diagnostyki zarówno Pani jak i partnera. Teleporada może być w tym przypadku niewystarczająca.
spowodowane jest to podwyzszonym poziomem prolaktyny w wyniku karmienia piersią
Za mało informacji, należy zgłosić się do ginekologa.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1967
Pytań zadanych
przez pacjentów
5246
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

69
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi