Miesiączka co 2 miesiące, a staramy się o dziecko. Czy to problem? Dlaczego tak się dzieje?

Mam 26 lat, mój syn ma rok. 8-12 miesięcy karmiłam piersią, po roku mały już nie chciał. Staramy się z partnerem o drugie dziecko, lecz mam problem ponieważ miesiączka występuje u mnie co 2 miesiące. Niestety teraz ciężko jest się dostać do ginekologa, proszę o poradę dlaczego tak jest.
Dzień dobry,
Istotne jest czy miesiączka również przed ciążą występowała nieregularnie, czy długo się już Pani stara o ciążą i jak wyglądały starania w pierwszej ciąży. Leczenie zaburzeń płodności i poradnictwo prokreacyjne wymagać może szerszej diagnostyki zarówno Pani jak i partnera. Teleporada może być w tym przypadku niewystarczająca.
spowodowane jest to podwyzszonym poziomem prolaktyny w wyniku karmienia piersią
Za mało informacji, należy zgłosić się do ginekologa.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2831
Pytań zadanych
przez pacjentów
7031
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

80
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi