Mam zapisane leki od psychiatry: Nervomix Forte 60

Mam zapisane leki od psychiatry: Nervomix Forte 60 kapsulek, Alpragen 0.5 mg, Hydroxyzinum Espefa 25 mg. Oprócz tego mam Anesteloc max 20 mg na czczo. Dziś zauważyłam mocno różowy język prawie jak kolor krwi. Do tego jest mi okropnie zimno mam temperaturę 34.8, cofa mi się wszystko z żołądka do przelyku co prowadzi po wzięciu Anesteloc Max do wymiotow wodą. Uzupełniam elektrolity. W nocy łapie po Nervomix Forte ból w lewej części podbrzusza o charakterze kolkowym tępym. Mam 26 lat, a od urodzenia w wieku 2 lat stwierdzono wtórny zespół złego wchlaniania. Czy są jakieś zastrzyki na ból brzucha i refluks? Mam dość już tabletek i wymiotów.

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Zapytaj lekarza
Wpisz treść swojego pytania
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
179
Pytań zadanych
przez pacjentów
85
Odpowiedzi
udzielonych przez lekarzy
20
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi