Mam ujemne wyniki testów przeciwciał. Czy dostanę skierowanie na szczepienie?

W systemie e-zdrowie posiadam decyzję o izolacji ze względu na pozytywny wynik testu RT PCR z 15.03. Test wykonany był przed podróżą zagraniczną. Nie miałem wcześniej ani w trakcie izolacji żadnych objawów klinicznych. Miesiąc po zakończeniu izolacji wykonałem 3 testy immunochromatograficzne na obecność przeciwciał IgG i IgM, ostatni 25.04 i wszystkie są ujemne. Czy jako osoba, które zgodnie z ujemnymi wynikami testów na przeciwciała, nie miała kontaktu z wirusem SARS-CoV-2, mogę dostać e-skierowanie od lekarza POZ?

tak może Pani dostac skierowanie
nie widzę przeciwskazań do otrzymania skierowania na szczepienie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2797
Pytań zadanych
przez pacjentów
6990
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi