Mam ujemne wyniki testów przeciwciał. Czy dostanę skierowanie na szczepienie?

W systemie e-zdrowie posiadam decyzję o izolacji ze względu na pozytywny wynik testu RT PCR z 15.03. Test wykonany był przed podróżą zagraniczną. Nie miałem wcześniej ani w trakcie izolacji żadnych objawów klinicznych. Miesiąc po zakończeniu izolacji wykonałem 3 testy immunochromatograficzne na obecność przeciwciał IgG i IgM, ostatni 25.04 i wszystkie są ujemne. Czy jako osoba, które zgodnie z ujemnymi wynikami testów na przeciwciała, nie miała kontaktu z wirusem SARS-CoV-2, mogę dostać e-skierowanie od lekarza POZ?

tak może Pani dostac skierowanie
nie widzę przeciwskazań do otrzymania skierowania na szczepienie
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1743
Pytań zadanych
przez pacjentów
5081
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

67
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi