Mam przepuklinę lędźwiową od 10 lat.

Witam! Mam przepuklinę lędźwiową od 10 lat. 4 lata temu miałem zrobiony rezonans magnetyczny który dał Mi i lekarzowi do zrozumienia że powinniśmy zastanawiać się nad operacją. Od tamtego czasu kilka razy do roku dopada Mnie kilku -kilkunastodniowy ostry ból który łagodzą tylko najmocniejsze leki. Chciałbym dowiedzieć się jak jest oceniany zastrzyk nadtwardówkowy? Co w obecnej chwili może zaproponować Mi medycyna? Które kliniki w Polsce są najlepsze w tego typu schorzeniach? Pozdrawiam
Metody leczenia zależą przede wszystkim od stanu klinicznego. Bez zbadania oraz bez oceny aktualnego MR nie da się nic powiedzieć. Należy zgłosić się do ośrodka w swoim regionie który operuje kręgosłupy. Lekarz powie jakie są możliwość - jeżeli w jego pojęciu są lepsze płatne metody tto na pewno o nich wspomni.
Odpowiedzi na wszystkie powyższe pytania może udzielić Panu neurochirurg podczas konsultacji - po zebraniu szczegółowego wywiadu lekarskiego.
Konieczna konsultacja neurochirurgiczna stacjonarna celem postawienia pełnej diagnozy

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3588
Pytań zadanych
przez pacjentów
8553
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi