Łechtaczka przestała być wrażliwa na bodźce.

Moja łechtaczka przestała być wrażliwa na bodźce. Nie odczuwam podniecenia, przedtem nie miałam z tym problemu i łechtaczka była bardzo czuła na dotyk. Nie czuję parcia na pęcherz, gdy jest pełny. Objawy pojawiły się po masturbacji z pełnym pęcherzem. Nigdy nie współżyłam, martwię się, że nie będę odczuwać żadnej przyjemności podczas stosunku. Czy istnieje szansa na przywrócenie czucia w łechtaczce?

Zaburzenia czucia związane z oddawaniem moczu i zaburzenia czucia w obrębie łechtaczki mogą wymagać szerszej diagnostyki. Proponuję w pierwszej kolejności skonsultować się z neurologiem.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5901
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi