Krwawienie w trakcie stosunku i parcie na mocz

Miesiąc temu po skończonej miesiączce bolało mnie podbrzusze, wystąpił stan podgorączkowy, mdłości (które ciągną się już od ponad 3 miesięcy), krwawienie w trakcie stosunku, parcie na mocz. Byłam na wizycie u ginekologa, zrobione zostało USG, natomiast wykazało jedynie grube endometrium i nic poza tym. Okres w tym miesiącu był dłuższy niż normalnie, bardziej bolesny. Kiedy miesiączka się skończyła, parę dni później pojawiło się lekkie krwawienie i później brązowe upławy w następnych dniach, lekki ból podbrzusza oraz niekiedy występujące parcie na mocz. W trakcie stosunku występuje ból. Zrobione 4 testy ciążowe, nie wykazały ciąży. Moje miesiączki są zawsze bardzo bolesne. Na co mogą wskazywać podane objawy?

Pani stan może wymagać poszerzenia diagnostyki o dalsze badania w kierunki infekcji narządów miednicy mniejszej. Proszę umówić wizytę ginekologiczną i dalsze postępowanie uzależnić od wyniku badania ginekologicznego i ultrasonografii.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3579
Pytań zadanych
przez pacjentów
8548
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi