Krwawienie w trakcie stosunku i parcie na mocz

Miesiąc temu po skończonej miesiączce bolało mnie podbrzusze, wystąpił stan podgorączkowy, mdłości (które ciągną się już od ponad 3 miesięcy), krwawienie w trakcie stosunku, parcie na mocz. Byłam na wizycie u ginekologa, zrobione zostało USG, natomiast wykazało jedynie grube endometrium i nic poza tym. Okres w tym miesiącu był dłuższy niż normalnie, bardziej bolesny. Kiedy miesiączka się skończyła, parę dni później pojawiło się lekkie krwawienie i później brązowe upławy w następnych dniach, lekki ból podbrzusza oraz niekiedy występujące parcie na mocz. W trakcie stosunku występuje ból. Zrobione 4 testy ciążowe, nie wykazały ciąży. Moje miesiączki są zawsze bardzo bolesne. Na co mogą wskazywać podane objawy?

Pani stan może wymagać poszerzenia diagnostyki o dalsze badania w kierunki infekcji narządów miednicy mniejszej. Proszę umówić wizytę ginekologiczną i dalsze postępowanie uzależnić od wyniku badania ginekologicznego i ultrasonografii.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5901
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi