Krew z prawej przegrody nosowej.

Witam. Mam krwawienie z prawej przegrody nosowej od dłuższego czasu, ostatnio coraz częstsze, nawet dwa razy dziennie. Tamuję je płucząc nos zimną wodą. Przegroda niedrożna, skrzepy krwi. Dwa dni temu byłem u laryngologa. Diagnoza: Włókniak. Lekarz przepisał maść EMOFIX. Zażyłem 2× i poczułem się źle: mocny ból głowy, zawroty głowy, złe samopoczucie .Odstawiłem lek. Krwawienia nie ma ,był wysięk z nosa. Proszę o poradę. Następna wizyta u lekarza za 3 tygodnie !
Trudno mi sobie wyobrazić by w/w objawy wynikały z zastosowania tej maści. Kontynuowałbym leczenie zalecone przez laryngologa.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2785
Pytań zadanych
przez pacjentów
6956
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi