Krew z prawej przegrody nosowej.

Witam. Mam krwawienie z prawej przegrody nosowej od dłuższego czasu, ostatnio coraz częstsze, nawet dwa razy dziennie. Tamuję je płucząc nos zimną wodą. Przegroda niedrożna, skrzepy krwi. Dwa dni temu byłem u laryngologa. Diagnoza: Włókniak. Lekarz przepisał maść EMOFIX. Zażyłem 2× i poczułem się źle: mocny ból głowy, zawroty głowy, złe samopoczucie .Odstawiłem lek. Krwawienia nie ma ,był wysięk z nosa. Proszę o poradę. Następna wizyta u lekarza za 3 tygodnie !
Trudno mi sobie wyobrazić by w/w objawy wynikały z zastosowania tej maści. Kontynuowałbym leczenie zalecone przez laryngologa.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1743
Pytań zadanych
przez pacjentów
5081
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

67
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi