Krew w trakcie stosunku seksualnego

Ostatnio podczas stosunku seksualnego z partnerem zaczęła mi lecieć krew. Było jej bardzo dużo. Czy to możliwe, że partner mógł mi coś uszkodzić stąd ta krew? Nie jestem już dziewicą. A termin okresu miałam za tydzień od stosunku.
Zalecana stacjonarna konsultacja ginekologiczna.
Proszę umówić się na badanie ginekologiczne.
Wskazana wizyta u ginekologa.
wskazane badanie ginekologiczne
Należy zgłosić się do ginekologa osobiście.
Jest co najmniej kilka przyczyn krwawienia z dróg rodnych w tym związane z urazem. Proszę umówić wizytę u ginekologa. Warto rozważyć wykonanie badania cytologicznego wymazu z szyjki macicy.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3563
Pytań zadanych
przez pacjentów
8533
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi