Krążące bóle stawów - czy są z powodu dny moczanowej?

Rok temu stwierdzono u mnie dnę moczanową (kwas moczowy - 6,1 mg/dl). Od tego czasu przyjmuję Milurit 100. Ponowne badanie poziomu kwasu moczowego 28.08.2020r., wynik - 4,9mg/dl. Jestem kobietą, mam 67 lat. Mój problem zdrowotny to krążące bóle stawowe, szczególnie podczas snu. Ból krąży od stóp przez biodra , barki do rąk. Nie jest on ostry, ale utrudnia sen. Zauważyłam też, że na zmianę pogody ból jest bardziej dokuczliwy. Czy te dolegliwości są z powodu dny moczanowej?
Ból wielu stawów może wynikać z różnych chorób, nie tylko z dny.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2746
Pytań zadanych
przez pacjentów
6943
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi