Krążące bóle stawów - czy są z powodu dny moczanowej?

Rok temu stwierdzono u mnie dnę moczanową (kwas moczowy - 6,1 mg/dl). Od tego czasu przyjmuję Milurit 100. Ponowne badanie poziomu kwasu moczowego 28.08.2020r., wynik - 4,9mg/dl. Jestem kobietą, mam 67 lat. Mój problem zdrowotny to krążące bóle stawowe, szczególnie podczas snu. Ból krąży od stóp przez biodra , barki do rąk. Nie jest on ostry, ale utrudnia sen. Zauważyłam też, że na zmianę pogody ból jest bardziej dokuczliwy. Czy te dolegliwości są z powodu dny moczanowej?
Ból wielu stawów może wynikać z różnych chorób, nie tylko z dny.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1648
Pytań zadanych
przez pacjentów
4806
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

65
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi