Jasnożółta wydzielina z pochwy, czy to normalne?

Mam 23 lata. Jestem dziewicą. Mam jasnożółtą wydzielinę z pochwy, obecnie jestem 4 dni przed okresem. Powtarza się to cyklicznie w różne dni cyklu. Brak nieprzyjemnego zapachu. Brak ogólnego świądu, sporadycznie coś mnie zaswędzi i przestaje. Nie występuje pieczenie. Wymaz z pochwy wskazuje na Streptococcus agalactiae i bakterię E. Coli, lecz nie wdrożono antybiotyków z racji na brak uciążliwych objawów. USG macicy w porządku. Skąd ten kolor, czy to normalne?

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2733
Pytań zadanych
przez pacjentów
6931
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi