Jakie mogę wykonać badania mając objawy tężyczki?

Co jakiś czas mam objawy tężyczki. Lekko drgające mięśnie/palce, mrowienia skóry, bóle głowy, nagłe lęki bez powodu, bóle stawów, osłabienie siły mięśniowej, kłopoty z zasypianiem. Od kilku miesięcy leczę również niedoczynność tarczycy i niedobór witaminy D. Jakie dokładnie badania powinnam wykonać w tym kierunku oprócz elektrolitów? Czy mogę wykonać na raz np TSH, ft4, 25oh, wapń, potas, magnez, czy jest to zbyt duża ilość badań przy jednorazowym pobraniu?

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Zaburzenia lękowe we Wrocławiu Niedoczynność tarczycy w Warszawie Niedoczynność tarczycy w Bielsku-Białej Zaburzenia lękowe w Bielsku-Białej Niedoczynność tarczycy w Krakowie Zaburzenia lękowe w Krakowie Zaburzenia lękowe w Dąbrowie Górniczej Zaburzenia lękowe w Katowicach

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
4055
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
10813
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+108
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi