Jakie mogą być skutki uboczne pomyłki w stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych?

Od 8 grudnia biorę tabletki antykoncepcyjne i gdy skończyłam pierwszy listek to bez przerwy brałam tabletki przez 2 dni, a potem dopiero zrobiłam 5-dniową przerwę, a zaczęłam brać ponownie 3 stycznia. I chciałam się dowiedzieć czy to ma jakieś skutki uboczne? Przyznaje to mój błąd bo źle zrozumiałam instrukcje i jestem po prostu ciekawa. I czy występują dni płodne i co ze stosunkiem w dni płodne przy tym jak brałam tak jak opisałam te tabletki?
Proszę poradzić się swojego ginekologa czy to najwłaściwsza forma antykoncepcji dla Pani.
Nie jest Pani zabezpieczona antykoncepcyjne w tym cyklu. Proszę stosować dodatkowe metody antykoncepcji.
Nie ma ochrony antykoncepcyjnej
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2746
Pytań zadanych
przez pacjentów
6943
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi