2023-08-30

Jakie badanie najlepiej wykonać w moim przypadku?

Przeszedłem operację przepukliny pachwinowej po prawej stronie krocza przy użyciu technik otwartej operacji. Od operacji (około 2,5 roku) doświadczam stałego bólu. Chciałbym zapłacić za badanie EMG w celu sprawdzenia obecności neuralgii. Chciałbym się dowiedzieć, jakie rodzaje (lub kilka) badań z tych opcji są odpowiednie: Zespół cieśni nadgarstka,  Zespół rowka nerwu łokciowego, Uszkodzenia nerwu strzałkowego, Próba tężyczkowa (w tym igła), Badanie ilościowe jednego mięśnia, Badanie jakościowe jednego mięśnia, Próba miasteniczna z jednego mięśnia SFEM (badanie EMG metodą pojedynczego włókna), Badanie w kierunku stwardnienia zanikowego bocznego, Polineuropatia Miopatia Mononeuropatia, Badanie jednego mięśnia.

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Chirurg w Dąbrowie Górniczej Przepuklina w Dąbrowie Górniczej Przepuklina w Gliwicach Przepuklina w Warszawie Przepuklina w Bielsku-Białej Przepuklina w Krakowie Chirurg w Katowicach Przepuklina w Katowicach

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5516
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
14768
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+125
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta e‑Recepta L4 L4 Tabletka po Przeziębienie