Jaki może być powód kłucia i ucisku w klatce piersiowej?

Dzisiaj zacząłem odczuwać taki ucisk w klatce piersiowej, nawet chyba kłucie w sercu. Kłucie nie jest ciągłe, tylko zdarza się co jakiś czas i jest chwilowe. 

Przyczyn kłucia w klatce może być bardzo wiele, od tych związanych z samym sercem po kompletnie z sercem nie związanych, sugeruję wizytę w poradni celem konsultacji z lekarzem, który oceni stan zdrowia i dobierze odpowiednie badania w celu diagnostyki opisanych objawów.
Przyczyn takich dolegliwości może być wiele, wskazana wizyta u lekarza, który po zebraniu szczegółowego wywiadu lekarskiego, przeprowadzeniu badania ukierunkuje diagnostykę i leczenie.
konieczne pełne badanie fizykalne
Konieczne jest niezwłoczne wykonanie EKG
Zalecana pilna wizyta stacjonarna z pełnym badaniem fizykalnym.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2797
Pytań zadanych
przez pacjentów
6990
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi