Jaki może być powód kłucia i ucisku w klatce piersiowej?

Dzisiaj zacząłem odczuwać taki ucisk w klatce piersiowej, nawet chyba kłucie w sercu. Kłucie nie jest ciągłe, tylko zdarza się co jakiś czas i jest chwilowe. 

Przyczyn kłucia w klatce może być bardzo wiele, od tych związanych z samym sercem po kompletnie z sercem nie związanych, sugeruję wizytę w poradni celem konsultacji z lekarzem, który oceni stan zdrowia i dobierze odpowiednie badania w celu diagnostyki opisanych objawów.
Przyczyn takich dolegliwości może być wiele, wskazana wizyta u lekarza, który po zebraniu szczegółowego wywiadu lekarskiego, przeprowadzeniu badania ukierunkuje diagnostykę i leczenie.
konieczne pełne badanie fizykalne
Konieczne jest niezwłoczne wykonanie EKG
Zalecana pilna wizyta stacjonarna z pełnym badaniem fizykalnym.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1795
Pytań zadanych
przez pacjentów
5082
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

67
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi