Jaki lekarz pomoże zdiagnozować chwilowy zanik poczucia rzeczywistości?

Ostatnio miałam dziwny atak - stałam koło krzesła i nagle "zniknęłam", nic nie widziałam, nic nie słyszałam, a po paru sekundach wróciłam do życia. Towrzyszyły temu mocne uderzenia serca, trzęsłam się ze strachu. Do jakiego lekarza można się udać, aby zdiagnozować co to mogło być?

Do neurologa ze względu na chwilową utratę świadomości oraz do kardiologa w celu zbadania serca- np. ekg, echo serca , Holter.
Wskazana jest diagnostyka i konsultacja kardiologiczna oraz neurologiczna. W pierwszej kolejności można udać się do lek.rodz. w celu wykonania m.in. ekg i bad.laboratoryjnych.
Zapraszam na konsultacje, w razie potrzeby wytłumaczę dokładnie wytyczne dalszego postępowania - specjalista medycyny rodzinnej lekarz Jakub Woźniak
Proszę zacząć od swojego lekarza rodzinnego.
Do neurologa ze względu na chwilową utratę świadomości oraz do kardiologa w celu zbadania serca- np. ekg, echo serca , Holter.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Kardiolog w Bielsku-Białej Kardiolog w Dąbrowie Górniczej Kardiolog w Katowicach Kardiolog w Gliwicach Internista w Dąbrowie Górniczej Neurolog w Bielsku-Białej Internista w Katowicach Neurolog w Dąbrowie Górniczej

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
4218
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
11508
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+112
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi