Jaka może być przyczyna tępego bólu głowy?

Dwa lata temu zaczęły pojawiać się u mnie bóle po prawej stronie głowy. Były to lekkie tępe bóle - niedokuczające, niepulsujące. Pojawiały się w ciągu dnia lub wieczorami. Później znikały. Pojawiały się kilka razy w miesiącu lub rzadziej. Od tygodnia bóle te zaczęły występować codziennie po południu i wieczorami. Głowa lekko boli w mniej więcej jednym miejscu lub ćmi. Do tej pory nie występowały inne objawy. Wczoraj po wstaniu z łóżka zakręciło mi się w głowie oraz poczułam mdłości, ale dziś już tych objawów nie miałam. Co może być przyczyną tych objawów? Nerwica, bóle napięciowe, czy inne choroby?

Bóle głowy mogą mieć różne przyczyny, aby wykluczyć w pierwszej kolejności tło neurologiczne wskazana byłaby konsultacja neurologiczna.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1648
Pytań zadanych
przez pacjentów
4806
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

65
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi