Jak wygląda leczenie bakterii streptococcus mitis?

Czy w 23 tygodniu ciąży, jeżeli pojawi się w posiewie moczu bakteria streptococcus mitis, należy podać antybiotyk? Jak wygląda leczenie? Nie ma innych objawów, a bakteria została wykryta przypadkiem.

Aby odpowiedzieć na Pani pytanie potrzeba więcej informacji. Jakie objawy były przyczyną wykonania badania posiewu moczu i w jakim mianie oznaczono bakterie w moczu. Wątpliwości w tym zakresie proszę omówić z lekarzem, najlepiej prowadzącym ciążę.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5901
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi