Jak poradzić sobie z bólem kręgosłupa promieniującym do ręki?

Od dwóch tygodni biorę lek amitryptylinę 10 mg na ból kręgosłupa w odcinku szyjnym który promieniuje do prawej ręki .Na początku odczuwałam to jako silny ból z drętwieniem ręki nasilającym się od łokcia do palców .Teraz to drętwienie jakby się zmniejszyło, za to ból jest bardziej dokuczliwy szczególnie w nocy. Mimo że lek działa usypiająco, ja męczę się bo ból jest nie do wytrzymania. Czy to znak, że lek raczej już więcej nie pomoże? Czy mogę wziąć dodatkowe leki przeciwbólowe, które pomogą ulżyć w bólu? 

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5924
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi