Jak obniżyć poziom fosforanów u córki?

Dzień dobry, Moja 2,5 letnia córka ma poziom fosforanów 5,28 mg/dl. W podanych zakresach referencyjnych do 4,70mg/dl. Jak obniżyć poziom fosforanów lub czy jest to konieczne.

Niezbędna jest wizyta stacjonarna u pediatry, który będzie miał możliwość przeprowadzenia badania dziecka, uzupełnienia wywiadu medycznego.
Należy przeprowadzić poradę pediatryczną. Badania dodatkowe
Niektóre laboratoria nie podają norm dla dzieci, należałoby to zweryfikować - zapraszam na konsultacje - lekarz specjalista medycyny rodzinnej Jakub Woźniak
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Pediatra w Warszawie Pediatra w Katowicach Pediatra w Bielsku-Białej Pediatra w Dąbrowie Górniczej Pediatra we Wrocławiu Pediatra w Gliwicach Pediatra w Krakowie Pediatra w Poznaniu

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5028
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
13861
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+120
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta e‑Recepta L4 L4 Tabletka po Zdrowie A-Z Zdrowie A-Z