Jak mogę zapisać się na szczepienie?

Urodziłem się w 1998 roku i chcę zapisać się na szczepionkę przeciwko COVID-19. Z jakiegoś powodu nie mam e-skierowania. Jak mogę je dostać?

zapraszam do lekarza rodzinnego po skierowanie
musi umówić sie Pan na wizyte do lekarza rodzinnego
Proszę skontaktować się z lekarzem rodzinnym.
Jeśli w jakimś punkcie będzie wolna dawka skierowanie może wystawić lekarz kwalifikujący, w przeciwnym razie takie skierowanie może wystawić lekarz rodzinny. Będzie możliwe wtedy zapisanie się na konkretny dzień i godzinę w punkcie szczepień.
Proszę o kontakt z lekarzem rodzinnym
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2746
Pytań zadanych
przez pacjentów
6943
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi