Jak leczyć obfite krwawienia z nosa?

Mam obfite krwawienia z nosa (lewa dziurka), w seriach co kilkanaście-kilkadziesiąt godzin przez kilka dni, potem przerwa kilka-kilkanaście miesięcy i od nowa to samo, obecnie mam trzecią taką "serię". Wiek: 39 lat. Laryngolog i endokrynolog nie doszukali się żadnych szczególnych problemów i zaproponowali koagulację. Niestety z tego co widzę ten zabieg wymaga dosyć dużego opatrunku na nosie co wyłącza z pracy na 2 tygodnie, a w obecnej sytuacji wolałbym tego uniknąć. Czy nie ma jakiejś prostszej metody wymagającego braku lub niewielkiego opatrunku?

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2413
Pytań zadanych
przez pacjentów
5970
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi