Jak interpretować wyniki bety HCG?

Mam taki problem, bo nie wiem jak zinterpretować wyniki bety. Testy ciążowe wychodzą mi słabo pozytywnie a te o wyższej czułości niż 10 nie wychodza wcale. Okres powinnam dostać jutro, wczoraj zrobiłam betę wyszła 12 co w normie laboratoryjnej wychodzi 1 tydzień ciąży 5-50. Nie wiem co mam myśleć, czy jest to ciąża biochemiczna. Jak może być 1 tydzień ciąży wzięty pod uwagę? Owulacje na pewno miałam 2 tygodnie temu. Bardzo proszę o odpowiedz .

Wynik w tym zakresie wymaga weryfikacji i dalszej interpretacji w oparciu o konsultację ginekologiczną z badaniem ultrasonograficznym. Na tym etapie nie można wykluczyć, ani potwierdzić ciąży. Proszę umówić konsultację ginekologiczną.
Należy zgłosić się do lekarza ginekolog lub powtórzyć badanie - zapraszam na konsultacje - specjalista medycyny rodzinnej lekarz Jakub Woźniak
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Ciąża w Katowicach Ciąża w Bielsku-Białej Ciąża w Krakowie Ciąża w Dąbrowie Górniczej Ciąża w Warszawie Ciąża w Gliwicach Ciąża w Gdańsku Ciąża w Poznaniu

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
4507
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
12249
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+114
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta e‑Recepta L4 L4 Psycholog Psycholog Zdrowie A-Z Zdrowie A-Z