Jak duże może być ryzyko, że jestem w ciąży?

Jestem już umówiona dalej na USG w tej sprawie, ale zanim nastąpi ten termin zjadają mnie nerwy. Ostatni okres miałam 22 września, po którym uprawiałam raz stosunek w prezerwatywie (nie było pęknięć ani nic). Teraz może to być trzeci cykl bez miesiączki. Domowe testy ciążowe, w tym ostatni wykonywany w drugim miesiącu, wyszły negatywnie. Nie miałam żadnych objawów ciąży, za to w odpowiednich momentach miesiąca takie objawy jakie mam normalnie przed okresem, jedynie bez samej miesiączki (ból podbrzusza, pogorszona cera, zwiększony apetyt na słodycze). W zeszłym miesiącu był jeden dzień b. łagodnego krwawienia. Na ten moment lekarz u którego byłam podejrzewa luźno PCOS w wersji z cechami androgennymi (wyczuł torbiele na jajnikach, plus mam więcej włosów niż przeciętna kobieta, niski głos i moja mama brała w ciąży zastrzyki podtrzymujące ciążę, których skutkami ubocznymi mogły być cechy androgenne u dziewczynek), ale na razie czekam na dalszy maraton wizyt lekarskich by z tym działać. Moje pytanie: jak duże może być ryzyko, że to jednak ciąża?

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2797
Pytań zadanych
przez pacjentów
6990
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi