Jak bezboleśnie usunąć krostkę na twarzy?

Jakieś 2 lub 3 lata temu wyskoczyła mi taka krostka między okiem, a nosem. Lekarz rodzinny skierował mnie do poradni chirurgicznej, wycinali mi to, bo uznali że to kaszak, jedynym problemem było to, że cięli "na żywca", bo znieczulenie nie działało. Był spokój może 3 miesiące i pojawiło się to z powrotem, bałam się jechać do innego lekarza, gdyż bardzo boję się, że znowu będę mieć wycinane "na żywca" i boję się tego bólu. Czy jest możliwość żeby to usunąć jakoś naprawdę bez bólowo? Boję się strasznie tego bólu, a przez tę krostkę nie mogę nosić okularów.
Proponuję pójść do dobrego okulisty, nie do chirurga
Proszę się zgłosić ponownie do chirurga i poprosić o skuteczne znieczulenie do zabiegu.
Zalecana konsultacja lekarska chirurgiczna
wymagana wizyta u okulisty
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1117
Pytań zadanych
przez pacjentów
4047
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

59
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi