Jak bezboleśnie usunąć krostkę na twarzy?

Jakieś 2 lub 3 lata temu wyskoczyła mi taka krostka między okiem, a nosem. Lekarz rodzinny skierował mnie do poradni chirurgicznej, wycinali mi to, bo uznali że to kaszak, jedynym problemem było to, że cięli "na żywca", bo znieczulenie nie działało. Był spokój może 3 miesiące i pojawiło się to z powrotem, bałam się jechać do innego lekarza, gdyż bardzo boję się, że znowu będę mieć wycinane "na żywca" i boję się tego bólu. Czy jest możliwość żeby to usunąć jakoś naprawdę bez bólowo? Boję się strasznie tego bólu, a przez tę krostkę nie mogę nosić okularów.
Proponuję pójść do dobrego okulisty, nie do chirurga
Proszę się zgłosić ponownie do chirurga i poprosić o skuteczne znieczulenie do zabiegu.
Zalecana konsultacja lekarska chirurgiczna
wymagana wizyta u okulisty
Proszę spróbować pójść do innego chirurga.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2797
Pytań zadanych
przez pacjentów
7004
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

80
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi