Intensywna miesiączka przy lekach na endometriozę

18 dni temu podczas badaniu ginekologa dowiedziałam się, że mam endometriozę - na podstawie wywiadu, standardowego badania oraz USG. W ramach leczenia dostałam lek Vansil 1 tabletka dziennie. Po wzięciu tabletki zazwyczaj czyje się lekko pijana, zauważyłem też ciągły głód oraz puchnięcie dłoni i palców. Tabletki miałam zacząć brać od razu w dniu wypisania recepty żeby jak najszybciej zacząć działać. To było mniej więcej 5 dni przed miesiączką. Z tymi objawami poszłam do ginekologa po 12 dniach brania tabletek. Zgłosiłam też, że spóźnia mi się miesiączka i mam mocne bóle brzucha oraz krzyża. Usłyszałam, że brak miesiączki jest jest normalny, mogą wystąpić lekkie plamienia. Od 3 dni mam intensywna miesiączkę. Wizytę kontrolną mam za 2 tygodnie. Czy objawy, które mam są normalne?
Proszę się skontaktować z lekarzem prowadzącym.
O powyższych objawach proszę poinformować ginekologa podczas wizyty kontrolnej.
nalezy wykonac badanie usg
o w/w objawach należy poinformować lekarza na kontroli.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5903
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi