Ile trzeba wstrzymać się od zainteresowania płcią przeciwną po rozstaniu, by nie wyjść na pustego uczuciowo?

Sprzeczam się z koleżanką, która studiuje psychologię o to ile trzeba wstrzymać się od zainteresowania płcią przeciwną po rozstaniu, by nie wyjść na pustego uczuciowo. Ponoć dlatego, że po 3 letnim związku, gdzie ostatni rok moja była niszczyła mnie psychicznie zacząłem nazywać koleżankę "słodziakiem" to jednak mojej byłej nie kochałem, gdyż według wiedzy akademickiej psychologicznej jeżeli "żałoba" nie trwa minimum 12 miesięcy to nie była prawdziwa miłość. Jak to wygląda w praktyce, bo moje tłumaczenia, że każdy człowiek jest inny i inaczej przeżywa, a czas "żałoby" nie jest niczego wyznacznikiem do niej nie dociera, gdyż nie mam wiedzy akademickiej.

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2797
Pytań zadanych
przez pacjentów
6990
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi