Ile czasu po zabiegu łyżeczkowania będą pojawiać się skutki uboczne?

W grudniu miałam łyżeczkowanie z powodu obumarłej ciąży. Cały czas miałam normalny okres, nawet powiedziałabym, że delikatny. Jednak tym razem przez jeden dzień pojawiło się dużo krwi i były to praktycznie same skrzepy. Gdy siedzę jest ok, ale jak tylko wstanę bardzo krwawię. Czy to mogą być jeszcze jakieś skutki uboczne po zabiegu czy minęło już za wiele czasu?

Wskazana wizyta kontrolna u ginekologa.
Jeśli w blisko pół roku po zabiegu nadal występują nieregularne czy obfite krwawienia wskazana będzie konsultacja ginekologiczna ze szczegółowym badaniem ultrasonograficznym i ewentualne poszerzenie diagnostyki o badania laboratoryjne. Proszę umówić wizytę.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Ginekolog w Warszawie Ginekolog w Krakowie Ginekolog w Katowicach Ginekolog w Bielsku-Białej Ginekolog w Dąbrowie Górniczej Ginekolog w Łodzi Ginekolog w Gdańsku Ginekolog w Rzeszowie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
4034
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
10763
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+108
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi