Huśtawki nastroju po farmakologicznym leczeniu depresji

Mając 16 lat zachorowałam na depresję, leczyłam się farmakologicznie przez rok i myślałam, że już wszystko będzie dobrze, ale nie jest. Zauważyłam u siebie duże zmiany nastroju. Mam obecnie 19 lat, więc okres dojrzewania za sobą i nie powinnam mieć już takich huśtawek nastroju, w szczególności, że są one skrajne... Popadam w dość mocny dołek na tydzień lub dwa, a potem tak jakby czuję, że żyję, mam pełno energii, jestem wesoła, przekonana o tym, że jestem wyjątkowa i piękna i mam dużą wenę twórczą, ale ten stan trwa tylko kilka dni. To męczące, choć czasem zdarza się, że nie mam ani tego, ani tego stanu. Co mi może dolegać?
Zalecana konsultacja z lekarzem psychiatrą.
Myśle , ze powinna Pani skontaktować się z prowadzącym lekarzem psychiatrą, depresja jest choroba przewlekłą, może nawracać, trzeba reagować na bieżąco
Koniecznie trzeba skonsultować się z lekarzem psychiatrą.
Proszę skontaktować się z psychiatrą.
Zalecam wizyte u lekarza psychiatry
wymagana wizyta u psychiatry
Wskazana jest konsultacja z psychiatrą.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1743
Pytań zadanych
przez pacjentów
5081
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

67
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi