Huśtawki nastroju po farmakologicznym leczeniu depresji

Mając 16 lat zachorowałam na depresję, leczyłam się farmakologicznie przez rok i myślałam, że już wszystko będzie dobrze, ale nie jest. Zauważyłam u siebie duże zmiany nastroju. Mam obecnie 19 lat, więc okres dojrzewania za sobą i nie powinnam mieć już takich huśtawek nastroju, w szczególności, że są one skrajne... Popadam w dość mocny dołek na tydzień lub dwa, a potem tak jakby czuję, że żyję, mam pełno energii, jestem wesoła, przekonana o tym, że jestem wyjątkowa i piękna i mam dużą wenę twórczą, ale ten stan trwa tylko kilka dni. To męczące, choć czasem zdarza się, że nie mam ani tego, ani tego stanu. Co mi może dolegać?
Zalecana konsultacja z lekarzem psychiatrą.
Myśle , ze powinna Pani skontaktować się z prowadzącym lekarzem psychiatrą, depresja jest choroba przewlekłą, może nawracać, trzeba reagować na bieżąco
Koniecznie trzeba skonsultować się z lekarzem psychiatrą.
Proszę skontaktować się z psychiatrą.
Zalecam wizyte u lekarza psychiatry
wymagana wizyta u psychiatry
Wskazana jest konsultacja z psychiatrą.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2785
Pytań zadanych
przez pacjentów
6956
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi