Huczenie w nosie i brak kataru

Synowi huczy w nosie, brak wydzieliny z nosa, nie schodzi w ogóle przodem. Pediatra zdiagnozowała spływanie wydzieliny po tylnej stronie gardła i zaleciła 3 razy dziennie inhalacje z soli fizjologicznej, plus atecortin do nosa i rinho argent. Dziecko kaszle w nocy na sucho, po paru godzinach od zaśnięcia pokaszle 30-45 minut po czym problem ustępuje i śpi do rana. Rano ma "efekt popchania" - czasami chwilę pokasłuje. Minął tydzień, a efektów terapeutycznych brak. Co mam robić?
Proszę umówić się na wizytę stacjonarną do pediatry.
Zalecana ponowna stacjonarna konsultacja pediatryczna.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2831
Pytań zadanych
przez pacjentów
7031
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

80
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi