Huczenie w nosie i brak kataru

Synowi huczy w nosie, brak wydzieliny z nosa, nie schodzi w ogóle przodem. Pediatra zdiagnozowała spływanie wydzieliny po tylnej stronie gardła i zaleciła 3 razy dziennie inhalacje z soli fizjologicznej, plus atecortin do nosa i rinho argent. Dziecko kaszle w nocy na sucho, po paru godzinach od zaśnięcia pokaszle 30-45 minut po czym problem ustępuje i śpi do rana. Rano ma "efekt popchania" - czasami chwilę pokasłuje. Minął tydzień, a efektów terapeutycznych brak. Co mam robić?
Proszę umówić się na wizytę stacjonarną do pediatry.
Zalecana ponowna stacjonarna konsultacja pediatryczna.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1967
Pytań zadanych
przez pacjentów
5243
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

69
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi