Guzek na policzku i w okolicach pochwy

Mam 18 lat i guzka w policzku od ok. mięsiąca. Byłam u chirurga od głowy i szyi, miałam USG i biopsję, ale niczego się nie dowiedziałam. Jedyne co mi powiedział, to że podejrzewa że to więzadło. Aktualnie wyskoczył mi kolejny guzek w okolicach pochwy 3 dni temu i nie wiem czy zgłaszać się z tym czy po prostu odczekać?

Ciężko stwierdzić co to może być tylko po opisie. Proszę zgłosić się do lekarza medycyny rodzinnej żeby obejrzał zmianę i rozważył co można z tą dolegliwością dalej robić.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5901
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi