Dziwny atak - co to może być?

Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie wczorajszej sytuacji, ataku. Wczoraj przez ponad godzinę chyba lub nawet dłużej (nie pamiętam bo wstałem rano w ubraniu w którym byłem wieczorem) dostałem coś takiego: Zaczęło mi wykręcać ręce w łokciach, łzy leciały cały czas, mrówki na całej głowie, skóra na głowie drętwiała, buzię wykręcał, szybko oddychałem, kurczyłem szyję, klatka piersiowa się jakby powiększała niby bolało ale chyba nie do końca, telefon wyrzucałem z rąk lub mocno zaciskałem, jąkałem się bardzo przeciągając jakby literę a , głowę rzucało, nogi zginało w kolanach, jak chciałem podrapać się po nosie to nie mogłem tylko uderzałem się w twarz , nieraz ręce tak wyrzucało że dzisiaj bolą mnie łokcie i kolana. Było coś jeszcze ale nie pamiętam.

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2786
Pytań zadanych
przez pacjentów
6961
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi