Dziwne uczucie „zatkanej głowy”

Od kilku lat mam dziwne uczucie „zatkanej głowy” jakby moja głowa była czymś ściśnięta, zdrętwiała, ściągnięta, sama nie wiem jak opisać to uczucie, przez to całkiem inaczej odbieram świat, inaczej widzę, inaczej słyszę. Czuję się jak w innym świecie, jak sen na jawie, dotykając miejsca na szyi lub przy mocniejszym naciśnięciu na szyje czuje jakby coś „uchodziło” mi z głowy i wtedy troszkę lepiej się czuje, ale to trwa bardzo krótko, czuje wtedy takie mrówki w głowie. Co to może być?
Proszę skontaktować się z lekarzem psychiatrą.
Proszę opisać doznania swojemu lekarzowi rodzinnemu/psychiatrze.
zalecam wizyte u lekarza psychiatry
Należy skontaktować się z psychiatrą.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1872
Pytań zadanych
przez pacjentów
5168
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

68
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi