Dziwne uczucie „zatkanej głowy”

Od kilku lat mam dziwne uczucie „zatkanej głowy” jakby moja głowa była czymś ściśnięta, zdrętwiała, ściągnięta, sama nie wiem jak opisać to uczucie, przez to całkiem inaczej odbieram świat, inaczej widzę, inaczej słyszę. Czuję się jak w innym świecie, jak sen na jawie, dotykając miejsca na szyi lub przy mocniejszym naciśnięciu na szyje czuje jakby coś „uchodziło” mi z głowy i wtedy troszkę lepiej się czuje, ale to trwa bardzo krótko, czuje wtedy takie mrówki w głowie. Co to może być?
Proszę skontaktować się z lekarzem psychiatrą.
Proszę opisać doznania swojemu lekarzowi rodzinnemu/psychiatrze.
zalecam wizyte u lekarza psychiatry
Należy skontaktować się z psychiatrą.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2786
Pytań zadanych
przez pacjentów
6961
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi