Dziwne uczucie i duży czop czarnego wosku w uchu

Mam problem z lewym uchem od miesiąca albo od dwóch. Mam dziwne uczucie w uchu jakbym czuła powietrze i jego pękanie na podobne kiedy ucho się odetka, ale nie mam zapchanego ucha tylko takie uczucie jak jest w czasie odetkania ucha. Nic mnie nie boli. Ten dźwięk i uczucie ciągle mi towarzyszą. Zrobiłam telefonem zdjęcie i zobaczyłam, że w uchu mam duży czop czarnego wosku. Czy to może być od wosku ?
Proszę udać się na wizytę stacjonarną do laryngologa, który usunie zalegającą woskowinę i ustali przyczynę Pani dolegliwości.
Należy zgłosić się do laryngologa.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2746
Pytań zadanych
przez pacjentów
6943
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi