Dziwne uczucie i duży czop czarnego wosku w uchu

Mam problem z lewym uchem od miesiąca albo od dwóch. Mam dziwne uczucie w uchu jakbym czuła powietrze i jego pękanie na podobne kiedy ucho się odetka, ale nie mam zapchanego ucha tylko takie uczucie jak jest w czasie odetkania ucha. Nic mnie nie boli. Ten dźwięk i uczucie ciągle mi towarzyszą. Zrobiłam telefonem zdjęcie i zobaczyłam, że w uchu mam duży czop czarnego wosku. Czy to może być od wosku ?
Proszę udać się na wizytę stacjonarną do laryngologa, który usunie zalegającą woskowinę i ustali przyczynę Pani dolegliwości.
Należy zgłosić się do laryngologa.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1675
Pytań zadanych
przez pacjentów
4841
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

65
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi