Dyskomfort i pieczenie podczas mikcji

Bardzo często w trakcie i po mikcji odczuwam dyskomfort/pieczenie w okolicy spojenia lonowego. Czym to może być spowodowane?

Dobry wieczór,
ciało kobiety i mężczyzny znacznie różni się w obrębie dna miednicy rozpatrując rodzaj narządów i ich ułożenie. Prawdopodobieństwo przyczyn opisywanego stanu zmienia się w zależności od płci.
Tym niemniej pierwszym krokiem powinna być konsultacja z lekarzem.
Od strony mojej profesji, zaburzenia w napięciach w obrębie tkanek dna miednicy mogą powodować opisane objawy. Dlatego w tym samym czasie co wizyta lekarska, możliwe jest przeprowadzenie badania oraz, jeśli istnieje taka potrzeba i nie występują przeciwskazania, terapii manualnej wisceralnej przez osteopatę lub fizjoterapeutę z odpowiednim wykształceniem.
Życzę zdrowia
Michał Otto
Wskazana wizyta u lekarza i po uzupełnieniu wywiadu i zbadaniu-zaplanowanie ukierunkowanej diagnostyki.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2746
Pytań zadanych
przez pacjentów
6943
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi