Drętwienie prawej ręki, nogi i półkuli głowy, mdłości - co mogą oznaczać takie objawy?

Dzień dobry, trzy lata temu miałam objawy drętwienia prawej ręki (ręka nie bolała, ale nie czułam się z nią okej, drętwiała, miałam problem z jej używaniem ale nie jako tako nie bolała), trafiłam do szpitala miałam wykonane szereg badań : EKG, EEG głowy, badanie krwi, tomograf szyi i głowy, przebadał mnie psycholog, laryngolog. okulista. Wszystkie badania wyszły dobrze, okazało się jedynie, że mam lekko "krótszy prawy błędnik), po sześciu dniach objawy ustały a mnie wypisano ze szpitala bez konkretnej diagnozy. Byłam później u specjalisty ale on też nic nie wykrył. Objawy ustąpiły do teraz, od jakichś dwóch miesięcy mam podobne objawy, ale doszło do tego również odrętwienie prawej półkuli głowy i prawej nogi oraz mdłości. Wyniki krwi, EKG, ciśnienie ma okej. Czy te objawy mogą oznaczać?

Jeśli diagnostyka neurologiczna wykluczy podłoże neurologiczne, to warto skonsultować objawy z psychologiem od strony psychosomatycznej. Poobserwować siebie w codzienności, poziom stresu, radzenie sobie z emocjami ...
Proponuje poszerzyć diagnostykę - zapraszam na konsultacje - specjalista medycyny rodzinnej lekarz Jakub Woźniak
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Lekarz rodzinny w Gliwicach Lekarz rodzinny w Warszawie Lekarz rodzinny w Dąbrowie Górniczej Lekarz rodzinny w Katowicach Lekarz rodzinny w Bielsku-Białej Lekarz rodzinny w Krakowie Lekarz rodzinny w Częstochowie Lekarz rodzinny we Wrocławiu

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
4563
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
12305
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+114
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta e‑Recepta L4 L4 Psycholog Psycholog Zdrowie A-Z Zdrowie A-Z