Dlaczego odczuwam gniecenie i mrowienie kręgosłupa po wyleczeniu złamania?

Kilka miesięcy temu podczas skoku na bungee doznałem złamania piątego kręgu kręgosłupa piersiowego. Przez 4 miesiące chodziłem w gorsecie ortopedycznym. Przeszedłem kilka kontroli i prześwietleń, lekarze pozwolili mi zdjąć gorset. Podczas kontroli lekarz pytał, czy coś boli, ale odpowiadałem, że nie gdyż ból był minimalny. Jednak cały czas w miejscu złamania odczuwam jakby gniecenie, mrowienie, czasem szpilki. Podczas ostatniej kontroli lekarze przybili pieczątkę o zakończeniu leczenia i dostałem skierowanie do poradni rehabilitacyjnej. Kazali mi dalej rozmawiać z lekarzem od rehabilitacji, ale z nim też się nie dogadałem, bo mówiłem, że nie boli. Przepisał mi 10 dni ćwiczeń na kręgosłup. Nigdy wcześniej nie próbowałem się schylać, jednak podczas próby skłonu poczułem w miejscu złamania wyraźne gniecenie, mrowienie, kłucie. Na koniec rehabilitacji próbowałem odezwać się do pielęgniarki (rehabilitantki), prosząc o kolejną rozmowę z lekarzem. Jednak ona kazała mi zgłosić się do lekarza pierwszego kontaktu. Czy takie odczucie w miejscu złamania jest normalne?

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1648
Pytań zadanych
przez pacjentów
4806
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

65
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi